Netricoin” tai naujas produktas, kuris užkariauja rinką ir kriptovaliutomis besidominčių investuotojų širdis. Šį išsamų mokomąjį rinkinį ypač noriai renkasi pradedantieji biržos žaidėjai ir tie, kurie jau žengė pirmuosius žingsnius rinkoje ir bando pereiti į šiek tiek aukštesnį lygį. Tačiau kodėl žmonės naudojasi šiuo pasiūlymu? Kas slypi už jo reputacijos? Kokius atsiliepimus apie „Netricoin” turi jo naudotojai? Šiame tekste bandoma atsakyti į šiuos klausimus.

Investavimas į kriptovaliutas

Pirmoji investavimo taisyklė, nesvarbu, į kokį aktyvą planuojate investuoti savo lėšas, yra „suprasti, į ką investuojate”. Skirtingų rūšių aktyvams ir konkrečioms jų kategorijoms gali reikėti skirtingų strategijų arba jiems gali būti daroma skirtinga įtaka. Be to, verta investuoti savo laiką ir į kasdienių įvykių, galinčių turėti įtakos rinkai, stebėjimą. Tai ypač svarbu kriptovaliutų atveju, nes jų kaina yra linkusi kilti ir kristi priklausomai nuo iš pirmo žvilgsnio nereikšmingų įvykių.

Be to, naudinga žinoti, kokio laipsnio rizika gali būti susijusi su konkrečiais aktyvais. Dažnai investicijos, iš kurių galima gauti didžiausią grąžą, yra vienos rizikingiausių. Kita vertus, saugesnės investicijos dažnai reikalauja daug kantrybės ir ryžto skirti net kelerius metus savo lėšoms dauginti.

Todėl daugelis investuotojų tam tikru metu nusprendžia diversifikuoti savo piniginę. Paprastai tariant, šis terminas reiškia investavimą į kelis skirtingas savybes ar rizikos lygius turinčius aktyvus, kad vieno iš jų nesėkmės pasekmes būtų galima sušvelninti iš kitų aktyvų gautu pelnu. Nors šis metodas labiausiai populiarus yra „klasikinėje” biržoje, daugelis investuotojų nusprendžia jį taikyti ir kriptovaliutų rinkoje.

Ateities pasirinkimas

Atrodo, kad šiame kontekste investuotojų dėmesio ir populiarumo sulaukia dvi kriptovaliutos: Stellar Lumens ir Bitcoin Cash.

Stellar Lumens, sutrumpintai XL – tai tokenas, kuris yra populiarios platformos Stellar dalimi. Jos kūrėjus paskatino idėja padaryti lengvus, greitus ir pigius mokėjimus prieinamus žmonėms visuose pasaulio kampeliuose, net ir labiausiai izoliuotuose ar skurdžiuose. Per pastaruosius septynerius metus Stellar užmezgė daugybę partnerysčių visame pasaulyje ir įgijo labai gerą reputaciją.

Tuo tarpu Bitcoin Cash, dar žinoma kaip Bcash arba BCH – tai moneta, skirta greitiems ir saugiems mokėjimams už kasdienes paslaugas. Kaip rodo pavadinimas, ji yra susijusi su „klasikiniu” Bitcoinu ir pagrįsta ta pačia sistema. Tačiau Bcash nėra tik BTC kopija. Bitcoin Cash ne tik naudojasi savo privalumais, kurie pritraukia lojalius naudotojus, bet ir pašalina dažniausiai minėtus savo pirmtako trūkumus, tokius kaip lėtas veikimas ar prastas mastelio keitimas. Todėl BCH tampa natūraliu savo pirmtako „įpėdiniu”, kuris ne tik niekuo jam nenusileidžia, bet ir siūlo greitesnį, stabilesnį ir saugesnį veikimą.

Abi kriptovaliutos sulaukia vis didesnio susidomėjimo dėl savo funkcionalumo ir potencialo. Be to, kai kurie investuotojai yra linkę juos naudoti kartu, kad diversifikuoti savo kriptovaliutų piniginę. Dėl savo skirtingų savybių jos nėra priešingos, tačiau abi turi potencialo, dėl kurio gali tapti pelningomis investicijomis. Todėl vis daugiau žmonių domisi jų istorija ir specifika.

Mokslas ir praktika – „Netricoin”

„Netricoin” rinkinys turi kruopščiai atrinktą ir išsamią mokomąją medžiagą. Ji buvo parengta atsižvelgiant į pradedančiųjų ir vidutinio amžiaus investuotojų poreikius, kad jiems būtų patogiausia įsisavinti naujas žinias ir gauti visą informaciją, kurios jiems gali prireikti jų investavimo pasaulio pažinimo etape.

Šiuose rinkiniuose, be kita ko, pateikiama internetinių mokymų, e. knygų, straipsnių ir papildomos mokomosios medžiagos, skirtos supažindinti klientus su pagrindinėmis sąvokomis, idėjomis, principais ir pavyzdžiais. Visos šios pagalbinės priemonės pateikiamos specialioje mokymosi platformoje, kad naudotojas galėtų bet kada jomis naudotis ir prireikus grįžti prie jų.

Be to, „Netricoin” rinkinys turi pateiktoje medžiagoje aptartų kriptovaliutų BCH ir XLM nemokamus vienetus, santykiu 50/50. Toks priedas gali būti ypač įdomus karjeros pradžioje esantiems investuotojams, nes suteikia galimybę susipažinti su faktiniu į rinkinį įtrauktos teorijos įgyvendinimu ir priprasti prie dviejų aktyvų valdymo vienu metu.

Kaip tai veikia?

Užsisakyti rinkinį yra labai paprasta. Pasirinkus konkretų pasiūlymą, tereikia užpildyti formą ir pateikti atitinkamus duomenis, pavyzdžiui, asmens duomenis arba el. pašto adresą. Išsiuntę užsakymą, nurodytu el. pašto adresu turėtumėte gauti užsakymo patvirtinimą. Jei jo negaunate, patikrinkite savo SPAM aplanką arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Po kelių dienų siuntinys bus pristatytas kliento nurodytu adresu. Patvirtinus kliento tapatybę ir sumokėjus už siuntinį, užtenka laikytis jame pateiktų nurodymų, kad aktyvuotumėte paskyrą mokymo platformoje ir gautumėte prieigą prie mokomosios medžiagos ir nemokamų vienetų.

Be abejo, kiekviename žingsnyje klientas gali kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių, kad išspręstų bet kokias problemas ir gautų atsakymus į visus rūpimus klausimus.

„Netricoin” ir klientų atsiliepimai

Gero verslo pagrindas – rūpinimasis klientais ir dėmesys jų atsiliepimams. „Netricoin” įgyvendina šį principą atlikdamas apklausas, kurios suteikia naudotojams galimybę išreikšti savo mintis, pasiūlymus ir abejones. Jų rezultatai kalba patys už save:

  • 67 % klientų sutinka su teiginiu: „Netricoin” rinkinys leido man daug lengviau suprasti kriptovaliutų (BCH ir XLM) savybes
  • 26 % klientų svarsto galimybę įsigyti dar vieną rinkinį
  • 71% rinkinio naudojimo procesą apibūdino kaip „paprastą ir suprantamą”
  • Ner 83 % sutinka su teiginiu „esu patenkintas/patenkinta užsakytu rinkiniu”!

Dažniausiai minima problema yra ta, kad el. laiškai patenka į spamą, dėl ko „Netricoin” rinkinys atkreipia dėmesį ir stengiasi informuoti naujus klientus apie tokią galimybę, kad pirkimas vyktų kuo sklandžiau ir būtų kuo mažiau streso ar neaiškumų. Savo ruožtu dažniausiai minimas privalumas buvo galimybė įdėti nemokamus vienetus į paruoštą piniginę, kad kriptovaliutų naujokai galėtų sutelkti dėmesį į mokymąsi ir jiems nereikėtų patiems atlikti piniginės pasirinkimo, registravimo ir apsaugos proceso.

Kriptovaliutų rinka labai skiriasi nuo to, ką daugelis žmonių paprastai vadina „klasikine birža”. Vis dėlto kai kurie principai išlieka tie patys, o strategijos pritaikomos prie situacijos rinkose. Nusprendus investuoti į kriptovaliutas, verta nepamiršti galimos rizikos, būti kantriems, o svarbiausia – gerai suprasti aktyvus, į kuriuos norite investuoti savo lėšas. Todėl pravartu investuoti šiek tiek laiko ir lėšų į kriptovaliutos ir joje esančių aktyvų paslapčių tyrinėjimą naudojantis profesionaliai parengta medžiaga, be kita ko, esantį rinkinyje „Netricoin”. Klientų atsiliepimai nemeluoja: tai gera investicija į Jūsų žinias ir ateitį.


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *