Netricoin ir jauns produkts, kas iekaro tirgu un to investoru sirdis, kas interesējas par kriptovalūtām. Īpaši topošie biržas spēlētāji un tie, kas jau ir spēruši pirmos soļus tirgū un gatavojas pāriet uz nedaudz augstāku līmeni, ar nepacietību ķeras pie šī visaptverošā izglītības komplekta. Bet kāpēc cilvēki izmanto šo piedāvājumu? Kas slēpjas aiz tā reputācijas? Kādas ir Netricoin lietotāju atsauksmes? Šis teksts mēģina atbildēt uz šiem jautājumiem.

Ieguldījumi kriptovalūtās

Pirmais ieguldīšanas princips neatkarīgi no tā, kurā aktīvā plānojat ieguldīt savus līdzekļus, ir “domā, kur ieguldi”. Dažādiem aktīvu veidiem un to īpašajām kategorijām var būt vajadzīgas dažādas stratēģijas vai arī tiem var būt atšķirīga ietekme.  Turklāt ir vērts ieguldīt savu laiku arī ikdienas notikumu novērošanā, kas var ietekmēt tirgus situāciju. Tas jo īpaši attiecas uz kriptovalūtām, kurām ir tendence strauji pieaugt un krist atkarībā no šķietami nelieliem notikumiem.

Tad ir vērts apzināties riska pakāpi, kas var būt saistīta ar konkrētiem aktīviem. Bieži vien ieguldījumi ar vislielāko atdeves potenciālu ir vieni no riskantākajiem. Savukārt drošāki ieguldījumi bieži vien prasa lielu pacietību un apņēmību pavadīt gadus, lai reizinātu savus līdzekļus.

Līdz ar to daudzi investori kādā brīdī izvēlas attīstīt iemaņas un diversificē savu portfeli. Vienkārši izsakoties, šis termins nozīmē ieguldījumus vairākos aktīvos ar atšķirīgām īpašībām vai riska līmeni, lai viena no tiem neveiksmes sekas varētu mazināt peļņa no pārējiem. Lai gan šī tehnika galvenokārt ir populāra “klasiskajā” biržā, daudzi investori nolemj to izmantot arī kriptogrāfijas tirgū.

Nākotnes izvēle

Šķiet, ka divas kriptovalūtas šajā kontekstā iegūst investoru uzmanību un popularitāti: Stellar Lumens un Bitcoin Cash.

Stellar Lumens, kas apzīmēti ar saīsinājumu XLM, ir tokens, kas darbojas populārajā platformā ar nosaukumu Stellar. Tās veidotājus iedvesmoja ideja padarīt vieglus, ātrus un lētus maksājumus pieejamus cilvēkiem jebkurā, pat visizolētākajā vai nabadzīgākajā pasaules nostūrī. Pakāpeniska šīs idejas īstenošana nozīmēja, ka pēdējo septiņu gadu laikā Stellar ir izveidojusi daudzas partnerības visā pasaulē un pelnījusi ļoti stabilu reputāciju.

No otras puses, Bitcoin Cash, kas pazīstams arī kā Bcash vai BCH, ir monēta, kas paredzēta, lai piedāvātu ātrus un drošus maksājumus par ikdienas pakalpojumiem. Kā norāda nosaukums, tas ir saistīts ar “klasisko” Bitcoin un ir balstīts uz to pašu sistēmu. Tomēr Bcash nav tikai BTC kopija. Bitcoin Cash ne tikai izmanto tā priekšrocības, lai piesaistītu lojālus lietotājus, bet arī novērš tā priekšgājēja visbiežāk minētos trūkumus, piemēram, lēnu veiktspēju un sliktu mērogojamību. Rezultātā BCH kļūst par sava priekšgājēja dabisku “pēcteci”, kas ne tikai nav sliktāks, bet pat piedāvā ātrāku, stabilāku un drošāku darbību.

Abas kriptovalūtas kļūst arvien populārākas to funkcionalitātes un potenciāla dēļ. Turklāt daži investori cenšas tos izmantot kopā kā daļu no sava kriptogrāfijas portfeļa diversifikācijas. Atšķirīgo īpašību dēļ tie nav opozīcijā, bet abiem ir potenciāls padarīt tos par ienesīgiem ieguldījumiem. Tāpēc arvien vairāk cilvēku izrāda interesi par to vēsturi un specifiku.

Mācības un prakse – Netricoin

Netricoin komplekts ietver rūpīgi atlasītu un visaptverošu mācību materiālu izvēli. Tie ir veidoti, domājot par iesācējiem vai vidējiem ieguldītājiem, lai nodrošinātu viņiem ērtāko veidu, kā iegūt jaunas zināšanas un piekļūt visai informācijai, kas viņiem varētu būt nepieciešama, izpētot investīciju pasauli.

Komplekti ietver, cita starpā tīmekļa semināru, e-grāmatu, rakstu un papildu mācību materiālu sēriju, lai palīdzētu klientiem iepazīstināties ar galvenajiem jēdzieniem, idejām, principiem un piemēriem. Visi šie palīglīdzekļi ir pieejami speciālā izglītības platformā, lai lietotājs tos varētu izmantot jebkurā laikā un pēc vajadzības atgriezties pie tiem.

Turklāt Netricoin komplektā ietilpst kriptovalūtu bonusa vienības, kas aplūkotas pieejamos kriptovalūtas materiālos – BCH un XLM, attiecībās 50/50. Šāds papildinājums var interesēt ieguldītājus savas karjeras sākumā, jo tie sniedz ieskatu komplektā ietvertās teorijas faktiskajā īstenošanā un veidu, kā pierast pie divu aktīvu pārvaldīšanas vienlaikus.

Kā tas darbojas? 

Komplekta pasūtīšanas process ir ārkārtīgi vienkāršs. Pēc konkrēta piedāvājuma izvēles tikai jāaizpilda veidlapa ar atbilstošiem datiem, piemēram, personas datiem vai e-pasta adresi. Pēc pasūtījuma nosūtīšanas uz norādīto e-pasta adresi tiks atsūtīts pasūtījuma apstiprinājums. Ja ziņojums neparādās, ir vērts pārbaudīt mapi SPAM vai sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu.

Pēc dažām dienām sūtījums tiks piegādāts uz klienta norādīto adresi. Kad esat apstiprinājis klienta identitāti un samaksājis par sūtījumu, vienkārši izpildiet tajā ietvertos norādījumus, lai aktivizētu kontu izglītības platformā un piekļūtu izglītības materiāliem un bonusa vienībām.

Protams, ik uz soļa klients var izmantot klientu apkalpošanas biroju, lai atrisinātu visas problēmas un saņemtu atbildes uz satraucošiem jautājumiem.

Netricoin un klientu atsauksmes

Labas uzņēmējdarbības pamats ir rūpēties par klientu viedokli un pievērst uzmanību viņu atsauksmēm. Netricoin īsteno šo principu, izmantojot aptaujas, kas lietotājiem sniedz iespēju izteikt savas domas, ieteikumus un atrunas. To rezultāti runā paši par sevi:

  • 67% klientu piekrīt apgalvojumam “Netricoin komplekts ir ļāvis man daudz vieglāk izprast kriptovalūtu (BCH un XLM) īpašības”
  • 26% klientu apsver iespēju iegādāties citu komplektu
  • 71% aprakstīja komplekta izmantošanas procesu kā “vienkāršu un saprotamu”
  • Pat 83% piekrīt apgalvojumam “Esmu apmierināts/a ar pasūtīto komplektu”!

Visbiežāk minētā problēma ir e-pasta ziņa, kas nonāk surogātpastā, kam Netricoin komplekts pievērš uzmanību un cenšas jaunos klientus informēt par šādas situācijas iespējamību, lai nodrošinātu vienmērīgāko pirkšanas pieredzi un minimālu stresu vai neskaidrības. Savukārt visbiežāk minētā priekšrocība bija iespēja izvietot bonusa vienības gatavā makā, pateicoties kam jaunie kriptovalūtas iesācēji varēja koncentrēties uz mācīšanos un netika apgrūtināti ar nepieciešamību veikt atlasi, reģistrācijas procesu un maka nostiprināšanu.

Kriptovalūtu tirgus ļoti atšķiras no tā, ko daudzi cilvēki parasti dēvē par “klasisko biržu”. Tomēr daži noteikumi paliek nemainīgi, un stratēģijas tiek pielāgotas tirgus situācijai. Lemjot par ieguldījumiem kriptogrāfijas valūtās, tomēr ir vērts paturēt prātā iespējamo risku, esiet pacietīgs un galvenokārt – labi izprotiet aktīvus, kuros vēlaties ieguldīt savus līdzekļus. Tāpēc ir labi ieguldīt laiku un resursus, lai izpētītu kriptovalūtas noslēpumus un tajā pieejamos aktīvus, izmantojot profesionāli sagatavotus materiālus, kas cita starpā ir pieejami Netricoin komplektā. Klientu atsauksmes nemelo: tas ir labs ieguldījums savās zināšanās un nākotnē.


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *