Krüptoraha investeerides on võimalik väga rikkaks saada. Kuid võite kaotada ka kogu oma raha. Kuidas saavad need mõlemad korraga tõsi olla? Noh, nagu enamik investeeringuid, kaasnevad krüptovaradega ka riskid, kuid ka tohutu potentsiaalne kasu. Börsile ei tasu siiski minna kohe, olles veel algaja – on ka teisi, paremaid toimimismeetodeid, mida ma Teile õpetan.

Krüptoraha investeerimine … tõde või leiutis

Alustuseks vaatame mõnda krüptoraha turu huvitavat aspekti ja selgitame välja, kas ikka tasub investeerida.

Krüptoraha ostes võime kokku puutuda teatud riskidega, mis pole traditsioonilistel finantsturgudel nii levinud. Halvim risk? Darkneti häkkerid. Aktsiate või võlakirjade ostmisel seda tõenäoliselt ei leita. Krüptoraha vahetamine on häkkimise ja muu kuritegeliku tegevuse suhtes haavatav. Need turvarikkumised on minevikus toonud kaasa märkimisväärseid kaotusi ja need, kellelt on digivaluuta varastatud, pole seda enam kunagi näinud. Kujutage ette, et Teil on börsikontol mitu miljonit dollarit, äkki see börs kaob. Ja midagi ei saa selles suhtes teha.

Selles valdkonnas on levinud ka pettused. Kurjategijad, kes lubavad Teile pimestavat kasumit, ei suuda tavaliselt oma kõrgeid lubadusi täita, sest nad liiga sageli müüvad kulda lollide, mitte seaduslikke blockchain projektidele. Investorid, kes selle kelmuse ostavad, võivad oma naiivsuse tõttu kannatada suurt kahju.

Pealegi pole krüptovaluutade hoiustamine nii lihtne nagu aktsiate või võlakirjade hoidmine. Kuigi börside abil on müntide ostmist ja müümist lihtsam teha, ei meeldi paljudele eelmainitud häkkerite riski tõttu oma digitaalset vara börsil hoida.

Krüptorahad võivad aga olla investorite jaoks varjupaik. Miks? Vaatamata uudistele turu sensatsiooniliste kõikumiste kohta on tegelikkus see, et standardturud kõiguvad tavaliselt vaid 1 või 2% päevas. Sellised kõikumised mõjutavad keskmise investori portfelli harva: enamik jaeinvestoreid mõtleb pikaajalistele väljavaadetele. Kas Teil on aktsiaid? Hoiate neid kuid. Võib-olla aastaid. Võite isegi oma võlakirju säilitada kuni pensionile jäämiseni.

Krüptoraha turu liikumine sarnaneb tavapärase turuga, kuid steroidide kujul. Vaatame järgmist statistikat:

  • 25. juunil 2019 oli Etheremi hind 335,10 dollarit. 16. juulil oli mündi väärtus 205,86 dollarit. See tähendab 40% väärtuse langust 21 päeva jooksul.
  • 7. veebruaril 2019 oli Bitcoini väärtus 3451,55 dollarit. 9. juulil maksis see 12 647,99 dollarit. See on 3,6-kordne kasv umbes 150 päeva jooksul.

Krüptovaluutadesse investeerimine nõuab teistsugust veendumuste süsteemi. Conway võtab selle kõige paremini kokku: “Krüptoraha ei ole investeering, see on veendumuste süsteem.” See sihtasutus võimaldab Teil välja töötada uue sallivuse taseme “väga madala” madala ja potentsiaalselt “väga kõrge” kasumi ja kahjumi suhtes.

Pidage meeles, et krüpto investeerimisel on päevi, mil suurimad investorid võivad teenida miljon dollarit kasumit, ja päevi, mil võivad kaotada 500 000 dollarit. Tõenäoliselt just see meelitab krüpteerima nii paljusid inimesi!

Minu esimene Bitcoin … kuidas seda saada

Nagu investeeringute puhul, võib ka Bitcoini hoiustamine tunduda keeruline. Bitcoini rahakott pole füüsiline ese, vaid programm bitcoini salvestamiseks ja kauplemiseks. Teisisõnu, see eksisteerib nagu pangakonto, ainult et Te ei saa valida “raha” mitte-digitaalsel kujul ja Teil pole garantiid, kui oma raha kaotate.

Neli Bitcoini rahakoti tüüpi on lauaarvuti, mobiilseadmed, veebilehed ja füüsiline riistvara.

Olgu, oletame, et oleme rahakoti probleemi lahendanud. Kust osta krüptoraha? Te ei leia seda pankadest ja enamikest tavavaradega seotud kohtadest. Krüptodel on oma eraldi kauplemiskohad.

Kunagi olid krüptoraha vahetused populaarsed. Kuid kas mäletate, mida ma vahetusohutuse kohta kirjutasin? Häkkimisrünnakute ja petuskeemide ohvriks langevad kõige sagedamini vahetused. Ja mitte ainult! Kõige tõsisem rünnak aktsiaturul tõi kaasa mitme miljardi USA dollari suuruse kahju, muutes kelmuse üheks suurimaks rööviks ajaloos… kuid seda kuulsid enamasti investeerimishuvilised.

Mõnikord leiate veebist või suurlinnast suure Bitcoini märgiga vahetuspunkti. See on statsionaarne krüptoraha vahetamine, mis on väga sageli ühendatud valuutavahetuspunktiga. Statsionaarset valuutavahetuskontorit, kust saab osta ainult krüptoraha, pole kasumlik avada. Veebipõhine valuutavahetus on palju mugavam võimalus, kuna kogu toiming toimub interneti kaudu, kodust lahkumata. Häkkerid ründavad valuutavahetuspunkte harvemini kui vahetusi, kuid… kas Teie arvates on virtuaalsete müntide hankimiseks veelgi lihtsamaid viise?

On midagi lihtsamat? … haarake paki järele

Esiteks jätan teile hinnapakkumise ja siis lähen:

“Finantsrahu pole omandatud asi. See on õppimine, kuidas vähemaga elada, et saaksite investeerimiseks raha kulutada. Enne kui Te seda ei tee, ei saa võita.”   

Mis on selle tulemus? Noh, investeerimine on teadus ja seda peaksite õppima läbi investeerimise. Ja samas tasub vähem raha kulutada, aga see on marginaal.

Mis siis, kui ühendate teaduse ja investeeringud? Selgub, et… see on võimalik. Veelgi enam – esimese investeeringu jaoks saab koos õppepaketiga ka raha. Jah, lugesite õigesti – õppepakett, kus nad annavad lisaks teadmistele raha. Peaaegu nagu kolledži stipendium.

Selline pakett sisaldab komplekti koolitusi ja muid materjale, mis on seotud krüptorahadesse investeeringutega. Turul on palju õppepakette, kuid olge ettevaatlikud, need on krüptoraha paketid, mis on peamiselt mõeldud algajatele, kes soovivad lihtsalt sellesse ärisse astuda ega tea, kuidas krüptosse investeerida. Oh jah – nad saavad esimese valuuta tasuta, koos paketiga. Tuleb tunnistada, neelasin konksu alla ja hakkasin kohe veebis seda kelmuse osas kontrollima (tehke seda alati).

Otsisin netist ja leidsin … pakett ripple

Otsisin ja leidsin midagi sellist nagu Pakett Ripple. Tunnistan, et mind huvitasid mündid, mitte õppematerjalid. Ripple on väga paljutõotav krüptoraha ja ma hea meelega kallistaksin seda tasuta.

Pakett Ripple on tüüpiliste krüptoraha pakettide esindaja. Tellides sain materjalid väga kiiresti kätte. Pärast pealiskaudset pilku – need on kvaliteetsed ja kirjeldavad krüptosse investeerimise erinevaid aspekte huvitaval viisil. Nagu ma kirjutasin, on see mõeldud algajatele, nii et see pidi olema arusaadav ja nii see on.

Mind üllatas aga see, et pärast Pakett Ripple tellimist saabus see kahel viisil – e-posti ja… traditsioonilise posti teel. Nii et peate andma oma aadressi. Kuid muid andmeid pole vaja, nii hea. Oh, ja ärge oodake paksu ümbrikut ega pakki – suurem osa õppematerjalidest saadetakse tellimuse esitamisel antud e-posti aadressile. Kindlasti on eeliseks see, et saate vabalt ja piiranguteta kasutada materjale, mida krüptoraha pakett algajatele pakub.

Mida ma sellest arvan… pakett ripple ja minu arvamus

Kuid ilmselt huvitab enamikke Teist kõige rohkem – kuidas on lood tasuta krüptorahaga? Õnneks sain pärast postimehelt paki kättesaamist juurdepääsu oma Ripple’ile. See sisaldas Ripple Kaarti (paberitükk koodiga) ja juhiseid rahakotti sisselogimiseks.

Ripple tokenid salvestatakse välisele kontole, mis peaks nende kaitsmiseks tegema investeerimise põhitõdesid õppides. Mul polnud seda vaja ja kandsin raha kohe isiklikule krüpto-rahakotti. Mul ei olnud mingit probleemi minuga ühendust võtta ja kogu summa peaaegu kohe maksta. Nii et minu arvamus Pakett Ripple kohta on üllatavalt positiivne. Vahendaja hallatava konto idee võib tunduda kummaline, kuid teisest küljest – see kaitseb häkkimiste eest, sest sellise kahju korral katab need vahendaja. Seega – päris hea mäng algajale, kui kellelgi on aega ja jõud


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *