Var kļūt par šausmīgi bagātu, investējot kriptovalūtā. Bet var arī zaudēt visu savu naudu. Kā šīs divas lietas var būt vienlaikus patiesas? Jā, tāpat kā lielākajai daļai ieguldījumu, arī kriptogrāfijas aktīviem ir riski, bet arī milzīgi potenciālie ieguvumi. Tomēr, ja esat iesācējs, nav vērts uzreiz doties uz biržu – ir arī citas, labākas darbības metodes, kuras es jums iemācīšu.

Ieguldījumi kriptovalūtā … patiesība vai meli

Sākumā apskatīsim dažus interesantos kriptovalūtu tirgus aspektus un noskaidrosim, vai ir vērts tajās ieguldīt.

Pērkot kriptovalūtu, varam pakļaut sevi zināmiem riskiem, kas nav tik bieži sastopami tradicionālajos finanšu tirgos. Sliktākais risks? Hakeri no darkneta. Diez vai tos sastapsim, pērkot akcijas vai obligācijas. Kriptovalūtu birža ir neaizsargāta pret uzlaušanu un citām noziedzīgām darbībām. Šie drošības pārkāpumi ir izraisījuši ievērojamus zaudējumus pagātnē, un tie, kuriem ir nozagta digitālā valūta, vairs nav to atguvuši. Iedomājieties, ka biržas kontā ir vairāku miljonu dolāru ekvivalents, un pēkšņi visa birža pazūd. Un neko nevar ar to izdarīt.

Krāpšana ir izplatīta arī šajā nozarē. Noziedznieki, kas jums sola žilbinošu peļņu, parasti nespēj izpildīt savus augstos solījumus, jo viņi pārāk bieži pārdod muļķu zeltu, nevis likumīgus blokķēdes projektus. Investori, kuri iegādājas šos viltus aktīvus, sava naivuma dēļ var ciest lielus zaudējumus.

Un turklāt, kriptovalūtu glabāšana nav tik vienkārša kā akciju vai obligāciju gadījumā. Kaut arī biržas atvieglo monētu pirkšanu un pārdošanu, daudziem cilvēkiem nepatīk glabāt savus digitālos aktīvus biržās, jo pastāv jau pieminēts hakeru risks.

Tomēr kriptovalūtas var kļūt par investoru paradīzi. Kāpēc? Neskatoties uz ziņām par sensacionālām tirgus svārstībām, realitāte ir tāda, ka standarta tirgi parasti svārstās tikai par 1% vai 2% dienā. Šādas svārstības reti ietekmē vidējā ieguldītāja portfeli: lielākā daļa privāto investoru domā par ilgtermiņa perspektīvām. Jums ir akcijas? Jūs tās glabājat vairākus mēnešus. Varbūt gadus. Obligācijas var turēt vispār līdz pensijas vecumam.

Kustības kriptovalūtu tirgū atgādina standarta tirgu, bet uz steroīdiem. Apskatīsim šo statistiku:

  • 2019. gada 25. jūnijā Etherem cena bija 335,10 USD. 16. jūlijā monētas vērtība bija 205,86$. Tas ir vērtības kritums par 40% 21 dienas laikā.
  • 2019. gada 7. februārī Bitcoin vērtība bija 3451,55 USD. 9. jūlijā tas maksāja 12 647,99$. Tā ir 3,6 reizes lielāka vērtība aptuveni 150 dienu laikā.

Ieguldīšana kriptovalūtās pieprasa citu pārliecību sistēmu. Konvejs to rezumē vislabāk: “Kriptonauda nav ieguldījums, tā ir uzskatu sistēma.” Šis pamats ļaus jums attīstīt jaunu tolerances līmeni attiecībā uz “ļoti zemu” un potenciāli “ļoti augstu” peļņas un zaudējumu līmeni.

Atcerieties, ka, ieguldot kriptovalūtā, ir dienas, kad lielākie investori var gūt peļņu 1 miljona USD apmērā, un dienas, kad var zaudēt 500 000 USD. Tas, iespējams, ir tas, kas piesaista tik daudz cilvēku kriptovalūtām!

Mans pirmais Bitcoin… kā to dabūt

Tāpat kā ar ieguldījumiem, arī Bitcoin uzglabāšana var šķist sarežģīta. Bitcoin maks nav fizisks priekšmets, bet gan programma bitcoin glabāšanai un tirdzniecībai. Citiem vārdiem sakot, tas pastāv tāpat kā bankas konts, tikai jūs nevarat izvēlēties “naudu” nedigitālā formā un jums nav garantijas, ja zaudējāt līdzekļus.

Četri Bitcoin maku veidi ir galddatori, mobilās ierīces, tīmekļa vietnes un aprīkojums fiziskā formā.

Labi, pieņemsim, ka esam atrisinājuši maka problēmu. Kur nopirkt kriptovalūtu? Jūs to neatradīsiet bankās un lielākajā daļā vietu, kas saistītas ar standarta aktīviem. Kriptovalūtām ir savas atsevišķas apmaiņas vietas.

Kādreiz populāras bija kriptovalūtu biržas. Tomēr, vai atceraties, ko es rakstīju par biržu drošību? Tieši biržas visbiežāk kļūst par hakeru uzbrukumu un krāpniecības upuriem. Un tās nav mazas krāpniecības! Visnopietnākais uzbrukums biržai izraisīja vairāku miljardu ASV dolāru zaudējumus, padarot šo krāpšanu par vienu no lielākajiem uzbrukumiem vēsturē… bet par to galvenokārt dzirdēja tikai investīciju entuziasti.

Dažreiz tīmeklī vai lielajā pilsētā varat atrast valūtas maiņas punktu ar lielu Bitcoin zīmi. Tas ir stacionārais kriptovalūtu maiņas punkts, kurš ir ļoti bieži savienots ar tīmekļa apmaiņas vietni. Nav jēgas atvērt maiņas punktu, kur var nopirkt tikai kriptovalūtu. Tiešsaistes valūtas maiņa ir daudz ērtāka, jo visa darbība notiek internetā, neizejot no mājas. Valūtas maiņas centriem hakeri uzbrūk retāk nekā biržām, taču… vai, jūsuprāt, pastāv vēl vienkāršāki veidi, kā dabūt virtuālās monētas?

Vēl vienkāršāk? … izvēlies paketi

Sākumā jums atstāšu citātu, un tad ķeršos pie lietas:

“Finansiālais miers nav iegūta lieta. Tā ir mācīšanās, kā dzīvot taupīgāk, lai varētu tērēt naudu ieguldījumiem. Nevari uzvarēt, kamēr to neizdarīsi.”

Kas no tā izriet? Tas, ka investīcijas ir mācīšanās un mums ir jāmācās, izmantojot investīcijas. Nu un ka ir vērts tērēt mazāk naudas, bet tas nav tik būtiski.

Bet ja mēs varētu savienot mācības un investīcijas? Izrādās, ka… tas ir iespējams. Pat vairāk, – līdzekļus pirmajiem ieguldījumiem var saņemt kopā ar izglītības paketi. Jā, pareizi izlasījāt – izglītības paketi, ar kuru dod ne tikai zināšanas, bet arī naudu. Gandrīz kā stipendija studiju laikā.

Šādā paketē ir iekļauts apmācību komplekts un citi materiāli, saistīti ar kriptovalūtu ieguldījumiem. Tirgū ir daudz izglītības pakešu, bet uzmanību, te ir runa par paketēm ar kriptovalūtu, kas ir domātas galvenokārt iesācējiem, kuri tikai grib ieiet šajā biznesā un nezina, vai ieguldīs kriptovalūtās. Bet tā – pirmā valūta viņiem ir par brīvu, ar paketi. Jāatzīst, ka es noriju āķi un uzreiz sāku pārbaudīt tīklā, vai tā nav krāpšana (vienmēr dariet to).

Pameklēju internetā un atradu… ripple paketi

Pameklēju internetā un atradu kaut ko tādu kā Ripple Pakete. Es atzīstu, mani ieinteresēja kriptovalūta, nevis mācību materiāli. Ripple ir ļoti daudzsološa kriptonauda, ​​un es labprāt to saņemtu bez maksas.

Ripple Pakete ir tipisks kriptovalūtu pakešu pārstāvis. Kad to pasūtīju, ļoti ātri saņēmu materiālus. Pēc ātras apskatīšanas – tie ir kvalitatīvi un interesanti apraksta dažādus kriptovalūtu investīciju aspektus. Kā jau rakstīju, tas ir domāts iesācējiem, tātad mācību vielai vajadzēja būt vienkāršai.

Tomēr biju pārsteigts, ka pēc Ripple Paketes pasūtīšanas tā nonāca divos veidos – pa e-pastu un… pa tradicionālo pastu. Tātad, vajadzēja norādīt savu adresi. Bet citi dati netika pieprasīti, tas ir labi. Jā, nu un arī negaidiet lielas aploksnes un pakas – lielākā daļa mācību materiālu tiek nosūtīti uz e-pasta adresi, kas norādīta, veicot pasūtījumu. Noteikti priekšrocība ir tā, ka jūs varat izmantot brīvi un bez ierobežojumiem paketi ar kriptovalūtu un materiālus iesācējiem investoriem.

Ko par to domāju… ripple pakete un mana atsauksme

Tomēr, iespējams, lielākā daļa no jums pajautās – kā ir ar bezmaksas kriptovalūtu? Par laimi, saņēmu piekļuvi savam Ripple pēc tam, kad saņēmu paku no pastnieka. Tajā bija Ripple Karte (tāds papīra gabals ar kodu) un instrukcijas, kā pieteikties savā makā.

Ripple tokeni tiek glabāti ārējā kontā, kas, domājams, tiek darīts, lai tos nodrošinātu, vienlaikus apgūstot ieguldīšanas pamatus. Man tas nebija vajadzīgs, un es uzreiz izņēmu līdzekļus personīgajam kripto-makam. Man nebija problēmu ar kontaktu un varēju izmaksāt visu summu gandrīz nekavējoties.

Mans viedoklis par Ripple Paketi ir pat pārsteidzoši pozitīvs. Ideja par starpnieka pārvaldītu kontu var šķist dīvaina, bet, no otras puses – tā pasargā no hakeru uzbrukuma, jo šādā gadījumā starpnieks sedz zaudējumus. Tātad – diezgan laba spēlīte iesācējiem, ja kādam ir laiks un spēks.


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *